behpezinkom.com
behpezinkom.com
Home
Home
Home
Home
behpezinkom.com
6. ročník /2017/
navigácia
2017-09-16 14:00

registrácia

9 km|Pezinok
16. september 2017
00 : 00 : 00
dníhodínminút
Registrácia

číslo meno a priezvisko klub / firma stav
- Nelly Opálková Smart Media Star neuhradené
1. Tomáš Štefunko Trnava uhradené
2. Patrik Špaňo Hej.sk uhradené
3. Jarmila Kanderová Pezinok uhradené
4. Andrej Földes uhradené
5. Mirka Chvostekova uhradené
6. Lenka Slobodova uhradené
7. Aurel Sloboda uhradené
8. Robo Hager Pezinok uhradené
9. Rozalia Hagerova Pezinok uhradené
10. Zuzana Reclova uhradené
11. Zuzana Lipárová TEAM CHILLI uhradené
12. Pavol Kováč uhradené
13. Tomáš Backstuber uhradené
14. Adriana Husáková uhradené
15. Veronika Sekerášová Run DK uhradené
16. Miki Timko uhradené
17. Lucia Šuková uhradené
18. Andrea Iglarčíková uhradené
19. Filip Iglarčík uhradené
20. Jaruš Poláková 3NT Bratislava uhradené
21. Emilia Krasnanska uhradené
22. Marián Siklienka MZS uhradené
23. Marek Strapák uhradené
24. Peter Kišš uhradené
25. Mirka Sz Danova Vesele Matky uhradené
26. Martina Miskechova Vesele Matky uhradené
27. Stanislava Murinova Vesele Matky uhradené
28. Stefan Dojcar Vesele Matky uhradené
29. Richard Krupa Prowigo uhradené
30. Rono Kochan TEAM CHILLI uhradené
31. Silvia Kochanová TEAM CHILLI uhradené
32. Dušan Klúčik st. TEAM CHILLI uhradené
33. Martin Ligas uhradené
34. Tibor Szabo uhradené
35. Lucia Kurincová Sheruns uhradené
36. Juraj Hronec uhradené
37. Jana Kolouchová Sheruns uhradené
38. Kristian Kamenár uhradené
39. Marcela Libichová uhradené
40. Martina Joríková uhradené
41. Marian Dobrovsky SmallParadise uhradené
42. Jana Mitošinková Danube runners uhradené
43. Maroš Mitošinka Danube runners uhradené
44. Mária Földesová uhradené
45. Branislav Pulis Photoneo uhradené
46. Beáta Císarová Photoneo uhradené
47. Marián Buček uhradené
48. Kristina Dobrovska SmallParadise uhradené
49. Jana Číčelová uhradené
50. Tomáš Sanitra uhradené
51. Nina Pesslová uhradené
52. Dominika Ulrichová uhradené
53. Lenka Filipová uhradené
54. Ľubomír Filip uhradené
55. Stanislav Filípek uhradené
56. Tomáš Hanúsek uhradené
57. Ján Sodoma uhradené
58. Martin Haláč uhradené
59. Jozef Dorozlo Pezinok uhradené
60. Rastislav Demovič uhradené
61. Peter Horvath uhradené
62. Petra Draxler uhradené
63. Patrik Draxler uhradené
64. Rastislav Baláž uhradené
65. Erik Džačovský www.pk-taxi.sk uhradené
66. Marian Machalek Beh Pezinkom uhradené
67. Jana Genčurová Bernohy uhradené
68. Andrej Genčur Bernohy uhradené
69. Roman Libich uhradené
70. Jana Krajčovičová Malokarpatský Gazda uhradené
71. Peter Krajčovič Malokarpatský Gazda uhradené
72. Pavol Adamek uhradené
73. Roman Vaňo Mautwirtshaus uhradené
74. Miroslava Vaňová Mautwirtshaus uhradené
75. Monika Fintorova Pezinok uhradené
76. Roman Svrček SVK uhradené
77. Viktor Bedeč TEAM CHILLI uhradené
78. Dušan Klúčik TEAM CHILLI uhradené
79. Tomáš Sladiček TEAM CHILLI uhradené
80. Lukáš Makara Volkswagen Slovakia uhradené
81. Mariana Moravčíková uhradené
82. Lenka Kristofikova uhradené
83. Matej Kristofik uhradené
84. Tomas Kristofik uhradené
85. Zoltan Zerola uhradené
86. Michal Zerola uhradené
87. Juraj Kapustik uhradené
88. Zuzana Kaletova uhradené
89. Peter Žigo Pezinok uhradené
90. Denisa Noskovicova ADP, SPEED4DOGS uhradené
91. René Kročka Rakeri uhradené
92. Katarina Kaletova uhradené
93. Leokádia Mazureková uhradené
94. Marek Košťál uhradené
95. Ľubica Patzeltová uhradené
96. Martin Kmeťo klub Choré vrany uhradené
97. Radoslav Teplica klub Choré vrany uhradené
98. Miroslav Ďuračka Bratislava uhradené
99. Ondrej Kušnier KUŠ-KAJ uhradené
100. Kamila Kušnierová KUŠ-KAJ uhradené
101. Tomáš Rigo klub Choré vrany uhradené
102. Miloš Bittner FC Spartak Trnava uhradené
103. Emma Takácsová uhradené
104. Miloš Benč uhradené
105. Katarína Hlavandová uhradené
106. Vendula Koprdová MB Cyklo uhradené
107. Tomáš Butala MB Cyklo uhradené
108. Jan Butala MB Cyklo uhradené
109. Hana Čermáková MB Cyklo uhradené
110. Jan Čermák MB Cyklo uhradené
111. Peter Lovic uhradené
112. Marián Juriš Vinne musky Pezinok uhradené
113. Zuzana Dobrucká Adidas Runners Bratislava uhradené
114. Robert Kotes PaH Bratislava uhradené
115. Martina Nahalkova uhradené
116. Marek Klobučník UNB Bratislava Kramáre uhradené
117. Roman Bohuslavek uhradené
118. Janette Takácsová UNB Bratislava Kramáre uhradené
119. Silvia Kraviarová Irun uhradené
120. Juraj Šebo uhradené
121. Jaroslav Šebo uhradené
122. Jozef Ásvanyi UNB Bratislava Kramáre uhradené
123. Jaroslava Chochulová UNB Bratislava Kramáre uhradené
124. zdeno cech uhradené
125. Lydia Misalova uhradené
126. Miroslav Duban uhradené
127. Pavol Slodičák uhradené
128. Denisa Kováčová uhradené
129. Miroslav Šilhavík UNB Bratislava Kramáre uhradené
130. Ivetka Pekaríková UNB Bratislava Kramáre uhradené
131. Charles Chromicky Sydney uhradené
132. Dominika Kovaříková BERNOHY.sk uhradené
133. Juraj Gvozdják uhradené
134. Jana Školeková uhradené
135. Martin Krištofík uhradené
136. Peter Hudec Adidas Runners Bratislava uhradené
137. František Šteffek Stupava uhradené
138. Martin Kopecký uhradené
139. Juraj Kopecký uhradené
140. Roman Oros uhradené
141. Ivana Žgančíková Insanity Team Trnava uhradené
142. Martin Medvecký uhradené
143. Roman Lukáč uhradené
144. Petra Lukáčová uhradené
145. Juraj Čelko JuCE uhradené
146. Daniel Ďuračka uhradené
147. Lenka Uricova uhradené
148. Katarína Kovácsová uhradené
149. Daniela Bohunická uhradené
150. Tomáš Hrušovský Hello Internet uhradené
151. Marek Ulman uhradené
152. Žaneta Kollárová uhradené
153. Ján Lackovič uhradené
154. Diana Lackovičová uhradené
155. Marian Vojtek uhradené
156. Peter Vojtek uhradené
157. Marek Kosář uhradené
158. Jozef Varga uhradené
159. Mária Gáborová UNB Bratislava Kramáre uhradené
160. Richard Polkoráb Karpatskí vlci uhradené
161. Mária Slodičáková uhradené
162. Lucia Valachovicova uhradené
163. Lívia Pušec uhradené
164. Tomáš Hríbik Karpackí vlci uhradené
165. Hana Trungelová UNB Bratislava Kramáre uhradené
166. Katarina Murinova uhradené
167. Anita Kaderábeková uhradené
168. Buno Letenay UNB Bratislava Kramáre uhradené
169. igor Noga kescom uhradené
170. Adrian Kubik uhradené
171. Monika Šutoova uhradené
172. Patrik Leschinger KKK Pezinok uhradené
173. Milan Fleischhacker Klobasman uhradené
174. Ivana Majdová TOMRA uhradené
175. Pali Horvát Pezinok uhradené
176. Marek Drnak uhradené
177. Radka Muráňová Pezinok uhradené
178. Roman Šebek uhradené
179. Viera Dobročáni uhradené
180. Izabella Dobročáni uhradené
181. Jan Horvath behpezinkom uhradené
182. Igor Jakubocy Pezinok uhradené
183. Martina Ščesná uhradené
184. Mia Babkovič just run uhradené
185. Jessica Dubek just run uhradené
186. Ivan Mečko uhradené
187. Tomáš Brunovský uhradené
188. Martin Neu 1. Judo Club Pezinok uhradené
189. Filip Majerský Rakeri uhradené
190. Zuzana Trubačová uhradené
191. René Rojko uhradené
192. Lenka Rojková Trubačová uhradené
193. Marek Mrva Volkswagen Running Team uhradené
194. Miroslav Loipersberger uhradené
195. Oliver Benek uhradené
196. Peter Tatarko UNB Kramare, rehabilitacia uhradené
197. Júlia Lacková buckle up uhradené
198. Lukáš Záhorec buckle up uhradené
199. Lucia Martinčeková buckle up uhradené
200. Richard Mihálka buckle up uhradené
201. Filip Zlámala buckle up uhradené
202. Daniela Hrušovská buckle up uhradené
203. Marek Hrušovský buckle up uhradené
204. Lukáš Sivák buckle up uhradené
205. Anton Šubert buckle up uhradené
206. Štefan Sivák buckle up uhradené
207. Sabina Hudáková buckle up uhradené
208. Marián Tibenský buckle up uhradené
209. Miroslav Švárny uhradené
210. Tomáš Kohút uhradené
211. Peter Šándor uhradené
212. Libuša Fordinálová Beh Pezinkom uhradené
213. Branislav Panis uhradené
214. Milan Uhlár uhradené
215. Martin Jonáš Edelstahl Poldi uhradené
216. Zuzana Kožuchová uhradené
217. Andrea Benkovičová Lohyňová uhradené
218. Martin Ondrovič Oreské uhradené
219. Monika Spótová Run for Fun uhradené
220. Peter Selecký Hasiči Zálesie uhradené
221. Lucia Balajová uhradené
222. Ivan Majerčák VŠEMvs uhradené
223. Gergana Boeva-Kashlova uhradené
224. Martina Žáčiková LevaLeba uhradené
225. Dušan Vavřík Telekom Runnig Team uhradené
226. Jakub Kovács buckle up uhradené
227. Tomáš Hájek uhradené
228. Janka Bitomska uhradené
229. Marek Kovár uhradené
230. Brano Bukovinsky uhradené
231. Tomáš Perný AXON PRO uhradené
232. Jana Gráčová uhradené
233. Martin Benko uhradené
234. Nikola Tokarčíková uhradené
235. Jozef Tokarčík uhradené
236. Jana Chromicka uhradené
237. Miroslav Kollar uhradené
239. Norbert Ondruška uhradené
240. Štefan Dufala uhradené
241. Miroslav Buľovský Parasport24 uhradené
242. Evka Víteková Parasport24 uhradené
243. Dušan Prachár WIN s.r.o. uhradené
244. Roman Palubiak WIN s.r.o. uhradené
245. Klaudia Olosová WIN s.r.o. uhradené
246. Viera Ďurianová uhradené
247. Hana Dobrotková uhradené
248. Martin Béber uhradené
249. Peter Zelenak EMKO sportovy klub uhradené
250. Katka Zelenakova Chorvatsky Grob uhradené
251. Iveta Kongyiková Beh Senec uhradené
252. Július Kongyik uhradené
253. Lukáš Cungel uhradené
254. Martina Čulikova uhradené
255. Simon Brunovský Triax uhradené
256. Radoslav Andor uhradené
257. Tomas Tibensky Karpatská Perla uhradené
258. Soňa Janžová uhradené
259. Ladislav Vrablik uhradené
260. robert tomovič Victoria Veľký Grob uhradené
261. Zuzana Lupová Road Runners uhradené
262. Andrej Horban stk ellin uhradené
263. Lukáš Knap Prestigio Realiz Team uhradené
264. Florian Bálint uhradené
265. Karolína Bálintová uhradené
266. Tibor Konušiak Orange Slovensko uhradené
267. Richard Wittlinger CRH uhradené
268. Dean Sobolič ecorec uhradené
269. Stanislava Dratvová ecorec uhradené
270. pavol krivulcik ecorec uhradené
271. Michal Brienik ecorec uhradené
272. Július Roth ecorec uhradené
273. Peter Gábriš uhradené
274. Vladimir Srnec uhradené
275. Vladimir Srnec uhradené
276. Juraj Polák 3NT Bratislava uhradené
277. Jan Kvak uhradené
278. Štefan Štrbo uhradené
279. Monika Babiakova uhradené
280. Marek Spevak uhradené
281. Paulina Bednarova Lenovo uhradené
282. Lukáš Hulej ecorec uhradené
283. Rastislav Blazek Rakeri uhradené
284. Andrej Brazdovic Green Group s.r.o. uhradené
285. Andrej Foltín AK veteran Bratislava uhradené
286. Daniel Kanka ask pezinok uhradené
287. Františka Frajkorová uhradené
288. Helena Perončíková Lyreco uhradené
289. Terézia Bednárová Lyreco uhradené
290. Peter Špes Lyreco uhradené
291. Juraj Nemjo Lyreco uhradené
292. Vojtěch Huřík Lyreco uhradené
293. Bednárová Helena Lyreco uhradené
294. Miroslav Dafčík Lyreco uhradené
295. Péter Kiss Lyreco uhradené
296. Patrícia Janetková Lyreco uhradené
297. Andrej Sikora Lyreco uhradené
298. Henriett Ádám Lyreco uhradené
299. Lucia Szabóová Lyreco uhradené
300. Hilda Vaněková Lyreco uhradené
301. Erika Tamcsu Lyreco uhradené
302. Anna Kotešovcová Lyreco uhradené
303. Diana Szelle Lyreco uhradené
304. Erika Cabadajová Lyreco uhradené
305. Ildiko Belan Lyreco uhradené
306. Patrik Cabadaj Lyreco uhradené
307. Monika Hittnerová Lyreco uhradené
308. Tomáš Rak Lyreco uhradené
309. Katarína Ftáčniková ecorec uhradené
310. Ladislav Maras MARAS team uhradené
311. Mária Kamenárová uhradené
312. Ivan Návratek 2T Creative uhradené
313. Miri Vajdova uhradené
314. Ladislav Unterlander Bratislava Staré Mesto uhradené
315. Michal Rosik Bad Karma Boyz uhradené
316. Peter Brencic Green Group s.r.o. uhradené
317. Pavol Hajduk uhradené
318. Ondrej Hanzel uhradené
319. Marko Minarovič uhradené
320. Peter Záthurecký My Vieme Prečo uhradené
321. Emilia Kovacsova DANUBE RUNNERS uhradené
322. Katarína Donathova beh pre beh v bernolakove uhradené
323. Andrej Máj Lyreco uhradené
324. Alexandr Gaži Lyreco uhradené
325. Eva Čechovská Lyreco uhradené
- Majky Fil Pezinok neuhradené
- Martina Baroková neuhradené
- Jakub Blaho neuhradené
- Stanislav Svítok Beh Pezinkom neuhradené
- Andrej Škovranko neuhradené
- Ivana Benčová neuhradené
- Ján Benč neuhradené
- Lucia Benova neuhradené
- sona fajtova neuhradené
- Martin Fischer Run team hasici neuhradené
- Zuzana Michalcova neuhradené
- Zuzana Kovacikova neuhradené
- Matej Kurinec neuhradené
- Marta Hrabáková UNB Bratislava Kramáre uhradené
- Matúš Nagy UNB Bratislava Kramáre uhradené
- Sylvester Pečimon UNB Bratislava Kramáre uhradené
- Ondrej Bečka UNB Bratislava Kramáre uhradené
- Dominika Vallová UNB Bratislava Kramáre uhradené
- Nina Janotková UNB Bratislava Kramáre uhradené
- Daniela Baloghová UNB Bratislava Kramáre uhradené
- Anna Kurcová UNB Bratislava Kramáre uhradené
- Martin Gábor UNB Bratislava Kramáre neuhradené
- Kristína Rantová UNB Bratislava Kramáre neuhradené
- Michal Ondrušek UNB Bratislava Kramáre neuhradené
- Soňa Pajerová UNB Bratislava Kramáre neuhradené
- Peter Frey Danube Runners neuhradené
- Pavol Mihalik Steberlova neuhradené
- Marta Péteryová UNB Bratislava Kramáre neuhradené
- Martin Baričič neuhradené
- Ľubica Hambálková neuhradené
- Miroslava Rovanská UNB Kramáre Bratislava neuhradené
- linda laurincikova Sedliacka Dubova neuhradené
- Miroslav Kyselica BERNOHY.sk neuhradené
- Zuzana Mitterová Rača neuhradené
- Martin Knapčok EMKO-športový klub neuhradené
- Iveta Kongyiková Beh Senec neuhradené
- Petra Michaličková Adastra neuhradené
- JAN CVIČELA BK 2000 KĽAČANY neuhradené
- Marek Arendáš neuhradené
- Ľubica Toporová neuhradené
- Karin Kleskenova neuhradené
- Matej Hobor ESET neuhradené
- Mário Štefák buckle up neuhradené
- Andrej Satko neuhradené
- Zuzana Satko neuhradené
- Laura Satko neuhradené
- Pavol Čajkovič neuhradené
- Ondrej Kolláth neuhradené
- Zuzana Tuššová DP neuhradené
- Róbert Pakan DP neuhradené
- Mária Adamečková SHEruns neuhradené
- Marian Petrovsky BMSC neuhradené
- Martin Stohl neuhradené
- Lucia Martešíková neuhradené
- Kristína Zemcikova neuhradené
- Lukaš Oravec neuhradené
- Henrich Zivčák neuhradené
- Matej Fabián Čižmárik RTST run neuhradené
- Veronika Tibenská buckle up neuhradené
- Marek Haršány buckle up neuhradené
- Mária Hiklová neuhradené
- Denisa Kovácsová buckle up neuhradené
- George Panaretos buckle up neuhradené
- Tomáš Hollý Run for Fun neuhradené
- JULIUS SLAVIK RETRO RUNING TEAM neuhradené
- Miroslav Budaj neuhradené
- Jan Polerecky neuhradené
- Matej Farbula Beh Pezinkom neuhradené
- Petra Leskourova Beh Pezinkom neuhradené
- Peter Kalivoda UNB Kramáre Bratislava neuhradené
- Terezia Patakova neuhradené
- Eva Husarova neuhradené
- Ľubomír Kovačócy Cífer neuhradené
- Henrich Pršek BEHAME.sk neuhradené
- Radovan Ančic neuhradené
- Tomáš Chvostek Vínne mušky - Pezinok neuhradené
- Rudolf Gulas neuhradené
- Kristián Uher Bratislava Marathon TEAM neuhradené
- Svetlana Danociová TAK Ellin neuhradené
- Dmytro Boichuk TAK Ellin neuhradené
- Taras Prokopiuk STK "Ellin" neuhradené
- Jozef Majchrak neuhradené
- Vladimíra Vítková neuhradené
- Vladimíra Vítková neuhradené
- Eduard Kovacs DANUBE RUNNERS uhradené
- Pavol KUPEC Nipama group neuhradené
- František Váry Hlohovec neuhradené
- Jozef Bittner Šenkvice neuhradené
- Róbert Blažek EMKO neuhradené
- Tomas Monosza TADEAS neuhradené
- Tomáš Očenáš neuhradené
- Peter Káčerík neuhradené
- Marián Takács UNB Kramáre Bratislava neuhradené
- Michal Pavlík Modra neuhradené
- Pavol Šebák 3klub Šamorín neuhradené
- Viliam Nagy BK PYXIDA Čierne Kľačany neuhradené
- Janka Kratka neuhradené
generálny partner
Lyreco
mediálni partneri
behame.sk
beh.sk
partneri
buckle up
Mizuno
Swan
Karireal
Nutrend
Birell
Mitická Plus s nízkym obsahom sodíka
ecorec Slovensko s.r.o.
Language Bistro
Wellness Hotel Patince****
Mikrochem Trade
Mesto Pezinok
Severáčik škôlka