behpezinkom.com
behpezinkom.com
Home
Home
Home
Home
behpezinkom.com
navigácia
2019-09-21 14:00

registrácia

9 km|Pezinok
21. september 2019
00 : 00 : 00
dníhodínminút
Registrácia

číslo meno a priezvisko klub / firma stav
1. Katarína Kovácsová uhradené
2. René Kročka Rakeri uhradené
3. Oto Konrád Prístav nádeje o.z. uhradené
4. Jozef Kurucz uhradené
5. Michal Drotován Bežecký klub Rača uhradené
6. Marek Strapák uhradené
7. Nikola Matejkovičová uhradené
8. Janette Takácsová UNB Kramáre fyzoši uhradené
9. Kristian Kamenár uhradené
10. Mária Kamenárová uhradené
11. Marcela Libichova uhradené
12. Jaroslava Chochulová UNB Kramáre fyzoši uhradené
13. Ivan Mečko uhradené
14. Marek Kosář uhradené
15. Oliver Benek uhradené
16. Peter Strapak uhradené
17. Roman Šebek Adbaits uhradené
18. Miroslav Švárny uhradené
19. Tomáš Bachmayer Athletes in Action Slovensko uhradené
20. Michaela Tirpáková Spanish Teacher uhradené
21. Andrej Földes MBFS uhradené
22. Anton Michalovič uhradené
23. Tomas Brunovsky uhradené
24. Silvia Baková uhradené
25. Rastislav Demovic uhradené
26. Martin Kopecký Športový Triatlonový Klub Pezinok uhradené
27. Michal Oravec uhradené
28. Robo Háger Pezinok uhradené
29. Rozália Hágerová Pezinok uhradené
30. Jana ČÍČELOVÁ Reštartni sa uhradené
31. Marian Machalek Beh Pezinkom uhradené
32. Matej Farbula MP FitLife uhradené
33. Martina Poizlová MP FitLife uhradené
34. Matej Škríp MP FitLife uhradené
35. Dominika Belanská MP FitLife uhradené
36. Michaela Pláňavská MP FitLife uhradené
37. Silvia Pekáreková MP FitLife uhradené
38. Matúš Vik MP FitLife uhradené
39. Libuša Randlová MP FitLife uhradené
40. Eduard Randl MP FitLife uhradené
41. Jozef Veverka JVUT uhradené
42. Hana Jackuliaková uhradené
43. Ján Jackuliak uhradené
44. Radka Muráňová Pezinok uhradené
- Zuzana Bocorova neuhradené
- Jozef Ásványi UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Martina Hlobeňová UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Marta Hrabáková UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Katarína Júlia Konečná UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Matúš Nagy UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Ivetka Pekaríková UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Hanka Trungelová UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Dominika Vallová UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Anička Kurcová UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Daniela Martišová UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Natália Šebáková UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Daniel Gašparovič UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Ondrej Bečka UNB Kramáre fyzoši uhradené
- René Petro UNB Kramáre fyzoši uhradené
- Pavol Slodičák neuhradené
- Maria Slodicakova neuhradené
- Jana Kolouchová SHEruns neuhradené
- Jozef Brunovský WOOD TEAM neuhradené
- Silvia Brunovská TRIAX BRATISLAVA neuhradené
- Martin Medvecký neuhradené
- Lucia Kurincová SheRuns neuhradené
- Jana Hrotková neuhradené
- Branislav Hrotka neuhradené
- Sona Fajtova neuhradené
- Andrej Horban Stk ellin neuhradené
- Miroslav Šilhavík UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Alexandra Stránska neuhradené
- Eva Simonicsová Nesvady neuhradené
- Marian Haris Nesvady neuhradené
- Vendula Koprdová ProdesignSK neuhradené
- Vendula Koprdová ProdesignSK neuhradené
- Tomáš Butala ProdesignSK neuhradené
- Jaruš Poláková 3NT Bratiskava neuhradené
- Ivana Pospiš Topograficky krúžok JAKALKA neuhradené
- Juraj Polák 3NT Bratislava neuhradené
- René Peiger Pezinok neuhradené
- Jan Horvath behpezinkom.com neuhradené
- Andrej Gažík neuhradené
- Katarína Gažíková neuhradené
- Roman Oros neuhradené
- Stanislav Svítok Slovan Oslany neuhradené
- Marek Košťál Lenovo neuhradené
- Branislav Panis neuhradené
- Iveta Kongyiková Beh Senec neuhradené
- Lubica Patzeltová neuhradené
- Miroslav Bezák neuhradené
- Zdenko Baštek Baštekovci neuhradené
- Monika Sýkorová Baštekovci neuhradené
- Peter Horváth neuhradené
- Patrik Kuruc Krakovany RUN neuhradené
- Peter Kuruc Krakovany RUN neuhradené
- Lýdia Adamcová neuhradené
- Pavol Adamek neuhradené
- Dušan Vavřík neuhradené
- Peter Lovič Dopravoprojekt RUN Team neuhradené
- Laura Kendralová neuhradené
- Martin Neu 1. Judo Club Pezinok neuhradené
- Nina Brienikova neuhradené
- Lenka Laurova Rozmarín neuhradené
- Benedikt Kendrala neuhradené
- Anita Kaderábeková neuhradené
- Alexandra Majerníková neuhradené
- Martin Majerník neuhradené
- Mária Tatarková UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Peter Tatarko UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Mariana Němcová neuhradené
- Daniel Němec neuhradené
- Marek Jurčišin neuhradené
- Patrik Leschinger KKK Pezinok neuhradené
- Réka Matoušková neuhradené
- Martin Knapčok EMKO-športový klub neuhradené
- Zuzana Čisáriková adidas Runners Bratislava neuhradené
- Adrian Kubik neuhradené
- Brano Bukovinsky neuhradené
- Martina Gavalec neuhradené
- Jan Marko neuhradené
- miroslav nemeček trnava neuhradené
- Juraj Čelko JuCe neuhradené
generálny partner
Lyreco
mediálni partneri
behame.sk
beh.sk
partneri
buckle up - digitálna agentúra