behpezinkom.com
behpezinkom.com
Home
Home
Home
Home
behpezinkom.com
navigácia

číslo meno a priezvisko klub / firma stav
1. Anton Jaroščák uhradené
2. Roman Šebek uhradené
3. Janette Takácsová UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
4. Jozef Kurucz uhradené
5. Jozef Dorozlo uhradené
6. Jaroslava Chochulová UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
7. Jozef Ásványi UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
8. Libuša Fordinálová Beh Pezinkom uhradené
9. Robert Fordinal Beh Pezinkom uhradené
10. Jana Školeková Sandberg uhradené
11. Oliver Benek uhradené
12. Iveta Pekaríková UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
13. Peter Horváth uhradené
14. Miroslav Kordoš uhradené
15. Marek Tužinský BK Dolná Krupá uhradené
16. Robert Vuković Eko kurir-Novi Sad uhradené
17. Ján Marko Limbach uhradené
18. Jozef Veverka JVUT uhradené
19. Zdeno Čapek uhradené
20. Matúš Jedinák Emko športový klub uhradené
21. Eva Majerská STG Pezinok uhradené
22. Michaela Fischerová LADIES TALK uhradené
23. Katarína Tóthová LADIES TALK uhradené
24. Eva Németh LADIES TALK uhradené
25. Pavel Mikuška Hatatitla uhradené
26. Iveta Mikušková Hatatitla uhradené
27. Juraj Čelko Pezinok uhradené
28. Miroslav Švárny uhradené
29. Martin Kaštýl uhradené
30. František Mancovič Smolenice uhradené
31. Denisa Kovácsová uhradené
32. Judit Bezák Lovisek uhradené
33. Dagmar Halenkovičová uhradené
34. Peter Krč uhradené
35. Marek Polák uhradené
36. Martin Baričič Šenkvice uhradené
37. Stanislava Baričičová Šenkvice uhradené
38. Tomáš Bachmayer MOZAIKA - Svätý Jur uhradené
39. Lenka Kiššová uhradené
40. Peter Kišš uhradené
41. Igor Jakubocy Behpezinkom.com uhradené
42. Petra Bachmayerová Rodinné centrum JURKO uhradené
43. Milan Mitana Sv. Jur uhradené
44. Michaela Slimakova Slimačky uhradené
45. Miroslava Slimakova Slimačky uhradené
46. Daniela Sekulová uhradené
47. Miroslav Nemeček Bernohy.sk uhradené
48. Silvia Brunovská STA uhradené
49. Jozef Brunovský WOODTEAM Bratislava uhradené
50. Martina Kraupova uhradené
51. Miroslava Bálintová uhradené
52. Rastislav Belás uhradené
53. Radka Muráňová uhradené
54. Ľubo Filip uhradené
55. Lenka Filipová uhradené
56. Juraj Gvozdják uhradené
57. Michal Hupka uhradené
58. Daniela Nagyová uhradené
59. Peter Gaštan uhradené
60. Katarína Páchniková uhradené
61. Lukáš Košický uhradené
62. Terézia Šujanská uhradené
63. Marek Strapák uhradené
64. Peter Strapák uhradené
65. Tomáš Milička Dataness uhradené
66. Patrik Špaňo ATComp uhradené
67. Branislav Panis uhradené
68. Peter Zathurecky Brenntag team uhradené
69. Jana Figurová uhradené
70. Daniel Mešo Pezinok uhradené
71. Katarina Mešová Pezinok uhradené
72. Alexandra Mackovichová Limbach uhradené
73. Veronika Galankova uhradené
74. Emanuele Missinato uhradené
75. Peter Bujňák uhradené
76. Mária Dugovičová uhradené
77. Katarína Belásová uhradené
78. Zuzana Čisáriková uhradené
79. Martin Medvecký uhradené
80. Zdeno Čech Kamenná pivnica uhradené
81. Lucia Kurincová SheRuns uhradené
82. Nino Columby uhradené
83. Michaela Tirpáková uhradené
84. Patrik Kuruc Krakovany RUN uhradené
85. Tomas Bielcik uhradené
86. Andrej Földes MBFS uhradené
87. Juraj Hronec Šenkvice uhradené
88. Ondrej Hanzel UACH SAV uhradené
89. René Kročka Rakeri uhradené
90. Adrián Kubík uhradené
91. Michal Drotován Bežecký klub Rača uhradené
92. Helena Krutelova RedFox Runners uhradené
93. Martin Barlog UACH SAV uhradené
94. Peter Nemilý STG PEZINOK uhradené
95. Monika Hudecová uhradené
96. Matej Farbula #MPFitLife uhradené
97. Ľubica Toporová ŠK pre radosť uhradené
98. René Malý ŠK pre radosť uhradené
99. Martina Pakanová UACH SAV uhradené
100. Jozef Bednárik Pezinok uhradené
101. Juraj Polák 3NT Bratislava uhradené
102. Jaruš Poláková 3NT Bratislava uhradené
103. Beáta Liška Pivovarčíková uhradené
104. Tomáš Pék uhradené
105. Jozef Majchrák uhradené
106. Pavol Štroffek Limbach on Tour uhradené
107. Ivan Marták GKŠM uhradené
108. Peter Kuruc Krakovany RUN uhradené
109. Branislav Bukovinsky uhradené
110. Radoslav Laky uhradené
111. Ľubomir Šintal uhradené
112. Peter Boháč UACH SAV uhradené
113. Peter Szabo uhradené
114. Peter Škorňa UACH SAV uhradené
115. Jana Gráčová C&C uhradené
116. Mariän Buček Pk runners uhradené
117. Martin Benkovsky uhradené
118. Zuzana Bocorova Limbach uhradené
119. Martin Kašuba uhradené
120. Michal Ladziansky uhradené
121. Jaroslav Minarovic uhradené
122. Slávka Gažda uhradené
123. Adam Chmela STG Pezinok uhradené
124. Peter Sumega uhradené
125. Katarína Sumegová uhradené
126. Iveta Kongyiková Beh Senec uhradené
127. Karin Kleskeňová Gebruder weiss uhradené
128. Vanda Rogovská Lyreco CE, SE uhradené
129. Barbora Tomašovičová Lyreco CE, SE uhradené
130. Lenka Škrabáková Lyreco CE, SE uhradené
131. Marcel Majtán Lyreco CE, SE uhradené
132. Lucia Zimanová Lyreco CE, SE uhradené
133. Norbert Vojtko Lyreco CE, SE uhradené
134. Marián Bokor Lyreco CE, SE uhradené
135. Miroslava Horecká Lyreco CE, SE uhradené
136. Peter Kiss Lyreco CE, SE uhradené
137. Lucia Valková Lyreco CE, SE uhradené
138. Miroslav Dafčík Lyreco CE, SE uhradené
139. Jaroslav Kollár Lyreco CE, SE uhradené
140. Tomáš Štrba Lyreco CE, SE uhradené
141. Lukáš Mindár Lyreco CE,SE uhradené
142. Norbi Nagy Lyreco CE, SE uhradené
143. Ľuboslav Perončík Lyreco CE, SE uhradené
144. Peter Mikóczi Lyreco CE, SE uhradené
145. Zuzana Škodová Lyreco CE, SE uhradené
146. Gabika Jurenková Lyreco CE, SE uhradené
147. Terézia Patáková Lyreco CE, SE uhradené
148. Zuzana Kaššaiová Dedoles Team uhradené
149. Pavol Baričič Dedoles Team uhradené
150. Simona Medzihradská Dedoles Team uhradené
151. Jana Juráková Dedoles Team uhradené
152. Marek Zahustel Dedoles Team uhradené
153. Dana Hreusikova Dedoles Team uhradené
154. Michal Urbanovič Dedoles Team uhradené
155. Jakub Kovács runbo uhradené
156. Dušan Jankovič runbo uhradené
157. Martin Šípoš runbo uhradené
158. Fedor Božík runbo uhradené
159. Júlia Lacková runbo uhradené
160. Lukáš Záhorec runbo uhradené
161. Róbert Ondruš runbo uhradené
162. Štefan Sivák runbo uhradené
163. Pavol Krivulčík ecorec Slovensko s.r.o. uhradené
164. Zora Ševčíková ecorec Slovensko s.r.o. uhradené
165. Magdaléna Mičková ecorec Slovensko s.r.o. uhradené
166. Jana Hlavata uhradené
167. Aleksandar Milosevic ecorec Slovensko s.r.o. uhradené
168. Eduard Macášek ecorec Slovensko s.r.o. uhradené
169. Anton Porvazník ecorec Slovensko s.r.o. uhradené
170. Lukáš Hulej ecorec Slovensko s.r.o. uhradené
171. Michal Brienik ecorec Slovensko s.r.o. uhradené
172. Mariana Moravčíková uhradené
173. Dušan Klúčik uhradené
174. Megi Wiebauerová VK Tatran uhradené
175. Michal Dojčan uhradené
176. Erik Hrnčiarik #TRUNI uhradené
177. Jaroslav Marekovič #TRUNI uhradené
178. Marián Blaho uhradené
179. František Šteffek uhradené
180. Marián Oravec uhradené
181. Tereza Simanová uhradené
182. Marián Oravec uhradené
183. Barbora Bálintová uhradené
184. Florián Bálint uhradené
185. Michal Hrivnák Hrozienka uhradené
186. Janette Takáčová uhradené
187. Martina Wolfová uhradené
188. Katarina Dicová uhradené
189. Ivan Idešic uhradené
190. Gabriela Izakovičová uhradené
191. Andrea Hudcovičová Lyreco CE, SE uhradené
192. Andrej Brazdovic uhradené
193. Lucia Malachová uhradené
194. Dominika Ukropcová Malokarpaťáci uhradené
195. Michal Hošek Malokarpaťáci uhradené
196. Michal Majkl Vlha ASPE uhradené
197. Nikoleta Zorana Hubinská uhradené
198. Erik Púdela Gebruder Weiss uhradené
199. Dariusz Stefanski Gebruder Weiss uhradené
200. Lukasz Zdanowicz Gebruder Weiss uhradené
201. Karol Sebok Gebruder Weiss uhradené
202. Ivan Navrátek Gebruder Weiss uhradené
203. Patrik Orsag Gebruder Weiss uhradené
204. Andrea Hriňáková Gebruder Weiss uhradené
205. Katarína Orságová Gebruder Weiss uhradené
206. Veronika Pentráková SWAN uhradené
207. Maximilián Prachár uhradené
208. Milan Kadlec ToDáš uhradené
209. Zdena Kockova uhradené
210. Marek Chalabala uhradené
211. Eva Vitáriušová Pávoví Nurminátori uhradené
212. Martina Fehérová uhradené
213. Lukáš Lichtneker Pod Hruškou uhradené
214. Magdaléna Mamiňáková uhradené
215. Tomas Gergely uhradené
216. Alena Leščáková Fit Štýl Running Team uhradené
217. Pavol Leščák Fit Štýl Running Team uhradené
218. Jakub Kohút uhradené
219. Patrik Lonček Malacky uhradené
220. Pavol Oblažný uhradené
221. Alexander Tóth BTK Veľký Biel uhradené
222. Martin Dorozlo ZSE RUN uhradené
223. Monika Ďurišová Fit Štýl Running Team uhradené
224. Petra Eckerova uhradené
225. Nikol Eckerová uhradené
226. Peter Špiesz Lyreco CE, SE uhradené
227. Jana Šuleková SWAN uhradené
228. Milan Gonos swan uhradené
229. Ingrid Baricicova SWAN uhradené
230. *Lenka Kováčová Dedoles team uhradené
231. Ivana Záškvarová Bratislava runners uhradené
232. Alexander Duran X-Runners PE uhradené
233. Peter Gábriš uhradené
234. Filip Majerský STG Pezinok / Rakeri uhradené
235. Peter Ondruš KOŽA ELITE TEAM uhradené
236. Lucie Šarnikova KOŽA ELITE TEAM uhradené
237. Ladislav Varga uhradené
238. Martina Vargová uhradené
239. Lenka Kristofikova uhradené
240. Matej Kristofik uhradené
241. Monika Pokorná uhradené
242. Ján Zsibrita uhradené
243. Zuzana Stoličná AK Veterán Bratislava uhradené
244. Zuzana Kurincová uhradené
245. Pavlína Straková Triatlon Pezinok uhradené
246. Romana Pračková uhradené
247. Michaela Hrickova Stg Svätý uhradené
248. Michaela Fleischhckerova ABSOL PK uhradené
249. Veronika Švecová uhradené
250. Richard Jaroš uhradené
251. Mária Uhrová uhradené
252. Vieri Nováková ToDas uhradené
253. Zuzana Kaletova uhradené
254. Stanislav Lehotský TJ Sokol Čachtice uhradené
255. Rudolf Mackovic uhradené
256. Ruzena Crockford uhradené
257. Slavomir Dlhy uhradené
258. Lukas Majerik uhradené
259. Diana Péteryová uhradené
260. Lucia Pretzová Bratislava uhradené
261. Miroslava Vaňová uhradené
262. Robo Hager ui42 uhradené
263. Samo Hager 1.JC Pezinok uhradené
264. Nevenka Mudrončeková uhradené
265. Daniel Baňad uhradené
266. Peter Kalafut uhradené
267. Zuzana Kovacicova Pezinok uhradené
268. Pavol Kovačič Pezinok uhradené
269. Mariana Němcová Beh Pezinkom uhradené
270. Michaela Rakúsová PK RUNNERS Trnava uhradené
271. Stanislav Filípek uhradené
272. Alena Deakova uhradené
273. Daniel Deak uhradené
274. René Valent BEHAME.sk uhradené
275. Maroš Hutňan Run For Fun uhradené
276. Alexander Moravčík BEHAME.sk uhradené
277. Martin Juran Run For Fun uhradené
278. Filip Cino Brenntag uhradené
279. Norbert Štefko uhradené
280. Jozef Varga uhradené
281. Sandra Pindiakova uhradené
282. Lucia Jarosova uhradené
283. Lubo Hrcka Run For Fun uhradené
284. Juraj Fiala Generali poisťovňa uhradené
285. Boris Brinza Mňam, fazulová uhradené
286. Andrea Hrdá STG Svätý Jur uhradené
287. Pavol Kelemen Lesky’s Runners uhradené
288. Janka Repaská Černáková uhradené
289. Adrián Gombala Spartan Training Group Rožňava uhradené
290. Pavol Hajduk uhradené
291. Barbora Stojkovičová uhradené
292. Sebastian Jajcay uhradené
293. Ján Chutňák uhradené
294. Marek Kováč uhradené
295. Miroslav Varacka STG Svaty Jur uhradené
296. Natalia Varackova STG Svaty Jur uhradené
297. Marián Machálek Beh Pezinkom uhradené
298. Michal Maťaš uhradené
299. Martina Safarikova RedFox Runners uhradené
300. Michal Pavlîk RedFox Runners uhradené
301. Matej Bočko STG-Pezinok uhradené
302. Lucia Bočková STG-Pezinok uhradené
303. Martin Szabo uhradené
304. Lenka Hejdušková uhradené
305. Jan Brna uhradené
306. Dagmar Slaná uhradené
307. Norbert Krupka uhradené
308. Dávid Švábek Trimood uhradené
309. Marián Švábek Trimood uhradené
310. Barbora Javorkova uhradené
311. Ivan Marko uhradené
312. Tomáš Ralbovský Dedoles Team uhradené
- Ondrej Bečka UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
- Daniel Gašparovič UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
- Michal Bačinský UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
- Katarína-Júlia Konečná UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
- Daniela Martišová UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
- Hana Kubernát UNB Kramáre -Fyzoši uhradené
- Ján Kičina Štátna pokladnica neuhradené
- Rene Peiger Pezinok neuhradené
- Maria Hiklova neuhradené
- Alexandra Stránska neuhradené
- Júlia Coufalová neuhradené
- Marek Arendáš BERNOHY neuhradené
- Lenka Miklášová neuhradené
- Filip Mikláš neuhradené
- Emilia Krasnanska Pezinok neuhradené
- Dagmar Petrová Awk KpS neuhradené
- Martin Šnirc neuhradené
- adrian Roziak neuhradené
- Gabriela Horková neuhradené
- Lenka Hejdušková neuhradené
- Maria Ciparova neuhradené
- Roman Oros iTerapia.sk neuhradené
- Matej Knapčok AK Veterán neuhradené
- Pavel Knapčok Nové Zámky neuhradené
- Anna Kurcová UNB KRAMÁRE fyzosi neuhradené
- Katarína Vašeková Sneci v behu neuhradené
- Júlia Ondas neuhradené
- Daniela Nemčeková neuhradené
- Miroslav Tačar neuhradené
- Marek Murín neuhradené
- Daniel Hornik neuhradené
- Marek Mrva 3NT neuhradené
- Jakub Trnečka neuhradené
- Petra Polčicová uhradené
- Miroslav Kirinovic FCST neuhradené
- Lukáš Lichtneker Pod Hruškou neuhradené
- Timothy Beňo Kala neuhradené
- Filip Slimák neuhradené
- Sárinka Mancovičová Smolenice neuhradené
- Adelka Fraňová neuhradené
- Pavel Fraňo SCHODY FRAŇO neuhradené
- Maria Hiklova Multisport triathlon team neuhradené
- Miroslav Tačar neuhradené
- Lukáš Kapišinský neuhradené
- Michal Baňas neuhradené
- Maroš Guštafík TJ Viničné neuhradené
- Adela Rakúsová neuhradené
- Marek Rakús neuhradené
- Stella Hanudeľová neuhradené
- Tereza Haburajova neuhradené
- Samuel Čech neuhradené
- Timea Kaderjakova neuhradené
- Jozef Krupp neuhradené
- Radoslav Snirc Fenix3Club neuhradené
- Laura Borecka neuhradené
- Nina Borecka neuhradené
- Dominika Bauerová STG Svätý Jur neuhradené
- Branko Lazovic neuhradené
- Lenka Demovičová neuhradené
- Miško Baňas neuhradené
- Bogdan Kokovic Dsv senec neuhradené
- Beata Bobulova neuhradené
- Drahomíra Rajnohová Stg Svätý Jur neuhradené
- Romana Mozolova neuhradené
- Gabriela Zaleska neuhradené
- Jana Krajcovicova GoodWill neuhradené
- Matej Jajcay neuhradené
- Nina Vilim neuhradené
- Lukáš Flam neuhradené
- Denisa Lipárová Pezinok neuhradené
- Tatiana Stojkovičová neuhradené
- Romana Mozolova neuhradené
- Janette Takácsová UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Jaroslava Chochulová UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Jozef Ásványi UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Marán Takács UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Miroslav Rovenský UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Martin Kašuba UNB Kramáre fyzoši neuhradené
- Silvia Javorská Schaeffler Skalica neuhradené
generálny partner
Lyreco
hlavný partner
pod záštitou mesta Pezinok
Mesto Pezinok
partneri
buckle up - digitálna agentúra
Severáčik škôlka
Dedoles
Ecorec
Birell
Karireal
Mikrochem
Verbena
Fiji Water
Generali
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s
Garmin
Swan
Brenntag
mediálni partneri
behame.sk
beh.sk