behpezinkom.com
behpezinkom.com
Home
Home
Home
Home
behpezinkom.com
navigácia
Štartová listina detí
číslo meno a priezvisko ročník
3. Stella Sobotová 2014
4. Lenka Miklášová 2015
5. Filip Mikláš 2017
6. Simonka Kročková 2012
7. Martin Kročka 2015
8. Ema Štrbová 2013
9. Mia Štrbová 2018
10. Anna Majchráková 2012
11. Rebeka Strapáková 2010
12. Kiara Fordinálová 2016
13. Mária Majchráková 2013
14. Jozef Majchrák 2019
15. Richard Svetlík 2017
16. Monika Balásová 2017
17. Nina Ďuračková 2013
18. Marek Ďuračka 2011
26. Kristína Helen Šuplatová 2011
1. Jonáš Bizoň 2016
2. Dorota Bizoňová 2019
40. Richard Čík 2017
41. Linda Repová 2015
19. Samuel Podhradský 2016
20. Hanička Margolienová 2017
21. Elenka Novotná 2017
22. Matúš Štefanides 2012
23. Mia Štefanidesová 2012
24. Adela Slaná 2019
25. Martin Gajdušek 2014
38. Filipko Nagy 2012
39. Natália Nagyová 2018
43. Filip Krištof 2014
37. Jakubko Nagy 2010
42. Laura Krištofová 2011
27. Viktória Šuplatová 2011
28. Pavol Šebeň 2015
29. Andrea Šebeňová 2011
30. Jozef Ladislav 2009
31. Daniel Slížik 2015
32. Sára Mancovičová 2011
33. Juraj Černušák 2015
34. Miroslava Straková 2018
35. Martin Gajdušek 2015
36. Sára Švárová 2014
44. Xénia Farbulová 2020
45. Viktória Gažda 2010
46. Matias Kurucz 2014
47. Sára Kuruczová 2020
48. Samantha Slaná 2011
49. Sofia Slaná 2015
50. Tobias Slaný 2017
51. Timea Kaderjaková 2010
52. Ema Kordošová 2016
53. Ella Kordošová 2021
54. Lucia Jurišová 2019
55. Eduard Sobolčík 2016
56. Amélia Bury 2019
57. Michaela Ďurisová 2014
58. Filip Ďuris 2019
59. Michal Figura 2008
60. Dávid KosaŘ 2015
61. Alex Janeček 2017
62. Maxim Janeček 2020
63. Martin Filip 2012
64. Jakub Filip 2014
120. Milovan Cielontko Lyreco 2016
65. Daniel Majtán Lyreco 2020
66. Sebastián Zeitoun Lyreco 2015
67. Daniel Kubányi 2015
68. Valéria Drugová 2015
69. Kristína Jurčeková 2017
70. Oliver Uhrin 2019
71. Lea Ďoreličová 2013
72. Juliana Spustová 2016
73. Adam Škoda 2010
74. David Skoda 2013
75. Tadeáš Petráš 2016
77. Adam Hittner 2012
76. Hanka Hittnerová 2014
78. Zsofia Mikóczi 2015
79. Peter Mikóczi 2017
80. Matúš Baďura 2011
81. Tomáš Baďura 2013
82. Daniel Baďura 2019
83. Oliver Rosina 2015
84. Dorota Rosinová 2018
85. Hugo Hanzlík 2018
86. Hana Hanzlíková 2020
87. Daniel Ďurčenka 2017
88. Lea Funková 2014
89. Adam Ďurčenka 2014
90. Veronika Ďurčenková 2012
91. Timotej Gábriš 2015
92. Ema Okruhlicová 2013
93. Adela Okruhlicová 2016
94. Adam Planieta 2014
95. Anna Planietova 2017
96. Dominika Nováková Lyreco 2013
97. Nina Šlesárová Gebruder Weiss 2014
98. Adela Šlesárová Gebruder Weiss 2015
99. Adela Gatci Gebruder Weiss 2010
100. Agáta Gatci Gebruder Weiss 2010
101. Igor Stefanski Gebruder Weiss 2013
102. Maximilán Sebők Gebruder Weiss 2013
103. Alexandra Sebők Gebruder Weiss 2007
104. Oliver Gombár Gebruder Weiss 2018
105. Matěj Faltýn, 2014
106. Riško Vlha 2016
107. Miška Vlhová 2019
108. Timea Lačná Dedoles 2015
109. Richard Lačný Dedoles 2010
110. Eliška Lišková 2015
111. Anna Lišková 2018
112. Šimon Muráň 2012
113. Adela Rakúsová 2016
114. Matej Kňapčok 2008
115. Filipko Cino Brenntag 2008
116. Dorotka Cinová Brenntag 2017
117. Vincent Noga Brenntag 2011
118. Stela Nogová Brenntag 2013
119. Vilien Navara Brenntag 2012
120. Hanka Hagerová 2012
121. Adamko Brindzák Severáčik 2019
122. Tobi Ondruška Severáčik 2019
123. Melanka Mečková 2019
124. Edko Matys 2019
125. Paťko Sokol 2019
126. Mimo Pecho 2018
127. Maťko Babiak 2018
128. Tomi Sandtner 2018
129. Olivka Durná 2019
130. Kubko Vittek Severáčik 2018
131. Tomáško Vittek Severáčik 2015
132. Niki Bartíková Severáčik 2015
133. Nelka Bartíková Severáčik 2013
134. Samko Michalik 2015
135. Adamko Michalik 2019
136. Matúško Hudák Severáčik 2018
137. Lukáško Hudák Severáčik 2016
generálny partner
Lyreco
hlavný partner
pod záštitou mesta Pezinok
Mesto Pezinok
partneri
buckle up - digitálna agentúra
Severáčik škôlka
Dedoles
Ecorec
Karireal
Mikrochem
Verbena
Fiji Water
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s
Brenntag
Curaprox
4ka
BITO
Salamandra Resort Hotel
mediálni partneri
behame.sk
beh.sk
Čarovné Slovensko
RUNGO